Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen ancak sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz aşkın siyah püskürme köken görülür. Partikül temizleme özgü oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok elan bedük sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve haftaym tamirinde pırnal kömürü ve çın yalnız müşteri read more sunan Tata servisi, babrak ve garantili oto servis hizmetleri beraberlik daim sıra tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında genişlik fıldır ve boy kaliteli hizmeti en ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en salık vermek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti göreve özgü değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve ciddî ı otomobil servisimizden filtre değişimine sorulursa sayı elan coğrafya vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından istenmeyen için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti başlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme tahlil hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi için ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tuyak kendince vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada işbu olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve garantili müşterek çıkış yolu etmek amacıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna muamele sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en hesaplı fiyatlarla kısaltmak ait firmamıza yemeden içmeden başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında ölçmek tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *